Lesní mateřská školka Devětsil: Zápis a letní příměstský tábor

05.03.2014 12:57

Jste rodiče dětí v předškolním věku a chcete, aby Vaše děti přicházely domů plny zážitků ze hry s kamarády v přírodě? Devětsil Vám může pomoci Vaše přání naplnit. Jsme zkušení průvodci dětí na cestě za dobrodružstvím objevování světa. Plně s dětmi prožíváme všechna roční období a učíme je vzájemnému respektu.

Kamenická lesní mateřinka Devětsil v obci již třetí rok rozšiřuje rodičům možnosti volby, jak vychovávat a vzdělávat dítě v předškolním věku. Pokud sdílíte naše přesvědčení, že kontakt s přírodou a přímá smyslová zkušenost je pro dítě předpokladem zdravého rozvoje a oceňujete pedagogický přístup založený na práci s menší skupinou dětí, kde je dostatek místa pro individualitu i spolupráci, můžeme Vašemu dítěti nabídnout celoroční docházku  nebo účast na letním příměstském táboře.

Pokud stojíte o zápis Vašeho dítěte do školky, je zapotřebí si na telefonním čísle 773 776 390 nebo přes vzkazník  na našem webu domluvit návštěvu ve školce a po vzájemném bližším seznámení požádat o zápis dítěte. Pro příští školní rok zbývají poslední volná místa. Můžete nás navštívit ve všední den nebo s námi oslavit příchod jara vynesením Morany.

Pokud hledáte řešení, jak dopřát dětem léto s kamarády v přírodě, když nemáte 2 měsíce dovolené, nabízíme Vašim dětem dva turnusy letních příměstských táborů. Jeden běh bude v termínu 11.-15.8. a druhý běh od 18.-22.8. V případě zájmu se přihlaste mailem a dostanete bližší informace.

Naviděnou při dobrodružství objevování světa s Vašimi dětmi se těší,

pedagogové a pedagožky Devětsilu

www.devetsil.eu

 

Kamenický zpravodaj 3/2014